Vyberte si:

zkuste také

Bezplatná výměna zboží

Chceme, aby se Vám naše zboží maximálně líbilo a aby Vám sedělo, takže nabízíme výměnu zboží do 14 dnů od zakoupení zdarma. Zašlete nám zboží zpět s požadavkem na výměnu za jinou velikost či barvu a my Vám zašleme požadované nové zboží zpět na naše náklady! Vrácené zboží musí být samozřejmě nepoškozené, neušpiněné a musí být opatřeno původním způsobem upevněnou visačkou. Proto u každého spodního prádla doporučujeme až do vyzkoušení a ujištění se, že je vše v pořádku visačku ze zboží neoddělávat!

Vrácení zboží do 14 dnů

Stejně tak můžete v souladu se zákonem zboží do 14 dnů i vrátit bez udání důvodu. Při nákupu na internetu Vám zákon dává tuto možnost z důvodů, že si nemůžete zboží fyzicky vyzkoušet.

Výměna zboží do 14 dní zdarma

Na výměně zboží nehledejte žádnou složitost. Pokud se Vám nebude líbit barva (což se může stát, protože každý monitor ji zobrazí trochu jinak) nebo Vám nesedne velikost, prostě nám napište a pošlete prádlo zpět. V mailu uveďte, jakou chcete jinou barvu nebo velikost, případně jiné zboží nebo vrátit peníze. Za první výměnu si nic neúčtujeme, ani poštovné.

Kalhotky si, prosíme, zkoušejte přes jiné spodní prádlo.

 


DomůDomů

Hledat

Košík  

(prázdný)

Novinky:

V současné době nejsou žádné nové produkty