Vyberte si:

zkuste také

Reklamační řád

Na veškeré zboží poskytujeme spotřebiteli zdarma 4letou záruční lhůtu! Záruční lhůta začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Za reklamační důvod nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou a používáním výrobku.

Kromě toho máte v souladu se zákonem (viz z. č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a z.č. 634/1992 Sb., zákon o ochraně spotřebitele) právo do 14 dní od doručení zboží vrátit bez udání důvodu. Stejně tak můžete zboží vyměnit, pokud jste si třeba vybrala nesprávnou velikost nebo Vám nevyhovuje barva. Zboží si, prosíme, zkoušejte přes spodní prádlo.

Vracené zboží posílejte čisté a ve vhodném obalu na naši adresu. Nezasílejte na dobírku!.

Adresa pro zasílání zboží zpět: Tiara Galiano s.r.o., Baldecká 1040, 572 01 Polička.

Rozpor s kupní smlouvou

Pokud se vada projeví v prvních 6 měsících od převzetí plnění, považuje se za vadu, která existovala již v době převzetí věci, pokud se neprokáže opak či to neodporuje povaze věci. V takovém případě má kupující právo volby řešit odstranitelnou vadu mimo standardní záruční opravu i výměnou věci za bezvadnou. Není-li takový postup možný, má kupující nárok na přiměřenou slevu nebo může od smlouvy odstoupit.

Pokud jste obdržel/-la od našeho internetového obchodu jiný výrobek, než jste si objednal/-la (neúmyslná záměna při balení výrobků), nebo jste obdržel/-la výrobek vadný, zašlete nám jej zpět nepoužitý, nepoškozený a v původním obalu spolu s dodacím listem (nebo jeho kopií), na který uveďte popis vad. My Vám bezplatně zašleme výrobek správný (resp. bezvadný).

Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě (např. vhodným obalem pro zaslání vyztužené podprsenky je krabice nikoli obálka). Zákazník doručí reklamované zboží na vlastní náklady a riziko na adresu TIARA GALIANO s.r.o., Baldecká 1040, 572 01 Polička.


DomůDomů

Hledat

Košík  

(prázdný)

Novinky:

V současné době nejsou žádné nové produkty